HOLEP Yöntemi

Ürolojide Başarı Ekip İşidir...
shape1

HOLEP Yöntemi ile
Prostat Ameliyatı

Sık idrar çıkışı, ağrı ve kanamayla vedalaşın! Prostat Büyümesi ve İdrar Yapamama Holep Yöntemi ile Tarihe Karışıyor!

Prostat büyümesi sonrası sürekli idrara çıkma ihtiyacı nedeniyle seyahatlerinizde zorlanıyor musunuz? Geceleri devamlı uyanıp tuvalete gitme ihtiyacı mı duyuyorsunuz? Sosyal ortamlardan uzak mı durmayı tercih ediyorsunuz? Sabahları yorgun mu uyanıyorsunuz? Cinsel yaşamınız olumsuz mu etkileniyor? Daha az sıvı tüketerek vücudunuzu susuz mu bırakıyorsunuz? Siz de prostat büyümesinden kaynaklanan bu sıkıntıları yaşıyor musunuz? Son 10 yılda HOLEP ameliyatı bütün Avrupa ülkeleri ve Amerika’da standart halini almıştır. Holep Yöntemiyle prostat kâbusunuz olmaktan çıkıyor!

Sağlık sektöründe sizlere 30 yılı aşkın deneyimimizi sunuyoruz. Şu ana kadar prostat büyümesi sorunu yaşayan 10 Bini aşkın hasta ile tanıştık. Daha önce farklı yöntemleri tercih edip sıkıntısı devam eden prostat hastalarının tedavisini en doğru şekilde gerçekleştirdik. Bugüne değin 3 Bine yakın hastamız HOLEP tedavisi sayesinde sorunsuz bir şekilde sağlığına kavuştu.

HOLEP yönteminde prostat ameliyatını idrar yolundan endoskopi ile girerek herhangi bir kesi olmadan yapıyoruz. Kapsülünden lazer yardımı ile ayırdığımız prostat dokusunu daha sonra mesane içerisinde çok küçük parçalara ayırarak dışarı alıyoruz.

blog1

Holep Yöntemi sayesinde;