Hakkımızda

Ürolojide Başarı Ekip İşidir...

logo-img

ÜrolojiTeam Kimdir?

Sağlıkta sinerji sloganı ile ürolojinin değişik branşlarında uzmanlaşmış hekim arkadaşlarımız ile 2020 yılında, Üroloji Team’i kurduk.

Sürekli gelişen teknoloji çağında, hastalarımıza en güncel ve başarılı sağlık hizmetini vermeyi amaçlamaktayız. Kimsenin tek başına her şeyi bilemeyeceği bir gerçektir. Biz Üroloji Team ‘de farklı dallarda uzmanlaşmış, yurtiçi ve dışı yüzlerce bilimsel yayın yapmış hocalarımız ile hastalarımız birlikte değerlendirip, birlikte tedavi kararı almaktayız. Tanı koyma sürecinde üroloji dışındaki branşlardan da eş zamanlı destek almakta ve bu sayede özellikle cerrahi başarı daha yükseğe taşınmaktadır.

ÜrolojiTeam
Doç. Dr. Coşkun ŞİMŞİR

Prof. Dr. Nuri Deniz; prostat hastalıkları, taş hastalıkları ve ürolojik kanserlerindeki 10 binlerce ameliyatlık 40 yılı aşkın tecrübesi ile aramızda bulunmaktadır. Prof. Dr. İbrahim Yıldırım 30 yıldır ürolojik kanserler ve prostat konusundaki tecrübesini, robotik cerrahi ile de birleştirip, genel koordinatörümüz olarak aramızdadır. Op. Dr. Mehmet Erol Yıldırım ise erkek üreme sağlığı, erkek cinsel sağlığı ve çocuk ürolojisindeki ödüller ile dolu 15 yıllık tecrübesi ve dinamizmi ile aramızdadır.

Tecrübeli ekibimiz ile standart prostat ameliyatları yanında son teknoloji Holmiyum 100 W lazer ile HOLEP(Lazer ile prostat enükleasyonu) ile prostat ameliyatları yapılmakta, RESUM gibi gelecek vadeden yöntemlerle prostat tedavilerindeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Ürolojik kanserlerde her türlü açık cerrahilerin yanında, laparoskopik ve robotik cerrahiler de uygulanmaktadır. Varikosel, peni s eğriliği, penis uzatma ve kalınlaştırma gibi, özel deneyim gerektiren cerrahiler de başarı ile uygulanmaktadır.